عکاسی صنعتی

خانه عروسک ها

خلاصه ای درباره ی آموزش

اکثر پدر و مادر ها تمایل دارند فرزندانشان ساختن را یاد بگیرند تا ذهن آنها تقویت و منظم شود. به همین دلیل اغلب با خرید وسایلی همچون لگو، پازل و غیره سعی می کنند این مهارت را در آنها تقویت کنند. در اینجا برای اینکه فرزند شما با نمونه جالب مواجه شود و با ذوق و انگیزه بیشتری این کار را انجام دهد آموزش خانه عروسکی را برای شما قرار داده ایم تا به همراه فرزندتان نمونه ای از آن و حتی خلاقانه تر را در منزل و با وسایل ساده بسازید. برای ساخت این خانه عروسکی، همراهی و کمک شما، استفاده از وسایل ساده و حتی دور ریختنی، نحوه ساخت، خلاقیت در چگونگی ساخت بسیار کارآمد است. اگر به خوبی به تصاویر دقت کنید می توانید به خوبی به جزئیات پی ببرید.

قدم اول

دو جعبه مقوایی هم اندازه که باید ارتفاع آن مناسب با اندازه عروسکها باشد، چسب مایع، چسب نواری، چاقوی تیز یا کاتر، قلمو برای پخش کردن چسب، خط کش و مداد برای اندازه گیری، رنگ ( در اینجا از رنگ اسپری استفاده شده)، کاغذ رنگی و استیکر و غیره برای دکور داخل جعبه

قدم دوم

طبق تصاویر دو جعبه مقوایی را روی هم قرار داده و با چسب می چسبانید. اما تا زمان اینکه چسب مایع کاملا خشک شود اطراف آن را چسب نواری بزنید. اگر مثل این جعبه دو طرف جعبه ها جای وارد کردن انگشت برای گرفتن است با یک قطعه مقوای دیگر که در داخل قرار می دهید آن را بپوشانید. همچنین می توانید بالا و پایین جایی که جعبه ها را به هم چسبانید باز مقوا قرار دهید تا محکمتر شود.

قدم سوم

در این مرحله پله ها را با مقوا درست کنید که طبق تصویر مشاهده می کنید کار سختی نیست اما باید با دقت بهم چسبانده شوند. چسب را به اندازه بریزید.

قدم چهارم

قرار دادن پله ها در کنار ساختمان کوچکتر. می بینید که همه سازه ها با مقوا انجام شده و با ظرافت و دقت بهم چسبانده شده اند. سعی کنید اندازه گیری ها صحیح باشند.

قدم پنجم

حال شروع به رنگ کردن جعبه ها کنید. اول از همه صبر کنید تا چسب ها خشک شده باشند. پس از خشک شدن چسب نوار چسب ها را که برای نگه داشتن مقواها تا خشک شدن چسب زده اید را می توانید جدا کنید. آرام این کار را انجام دهید اما اگر هم کمی مقوا با نوار چسب ها جدا شد مهم نیست زیرا رنگ آمیزی می کنید و مشخص نمی شود. در اینجا از اسپری رنگ استفاده شده است زیرا راحت تر و تمیز تر است.

قدم ششم

پس از خشک شدن رنگ با کاغذ رنگی یا کاغذ کادوهای طرح دار، استیکر و اسباب بازی دکور داخل جعبه ها را بچینید. حال فرزند شما می تواند از ساخته خود لذت ببرد.

خانه عروسک ها

دوسش دارم(1)

ساختمش(0)

تاریخ انتشار۹۵/۰۲/۲۷
تعداد بازدید 0
توسط:مریم
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیاماشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه - ساک دستی - ایران مال