آموزش ساخت موشک کاغذی سریع

خلاصه ای درباره ی آموزش

در این اینجا آموزش ساخت موشک کاغذی سریع را فرا خواهید گرفت. قطعاً این موشک سریعترین موشکی است که من تا بحال دیده ام. برای ساخت موشک کاغذی سعی کنید از کاغذ های باطله استفاده کنید.

قدم 1

ساده ترین قدم همین است. یک برگه کاغذ با ابعاد 5/21 در 5/27 را انتخاب کرده و از وسط در راستای طول کاغذ، کاغذ را بسیار مرتب و دقیق تا کنید و دوباره باز کنید طوریکه خط آن مشخص باشد.

قدم 2

حالا کابین خلبان موشک را درست کنید به این صورت که مطابق با شکل دو لبه بالایی کاغذ را به سمت خط تای وسط خم کرده و دو مثلث تشکیل دهید و توجه کنید خط آنها در یک راستا باشد.

قدم 3

حال قسمت کابین موشک کاغذی را به سمت داخل تا بزنید و خط تا دقیقا خطی که کاغذها بهم رسیده اند باید باشد.

قدم 4

حال یک بار دیگر یک کابین دیگر روی همان قسمت تا خورده درست کنید. طبق چیزی که در عکس می بینید.

قدم 5

حالا از لبه کابین دوم که تا زدید، یک بار دیگر لبه ها را تا بزنید طوریکه لبه آن با تای وسطی که اول زدید هم راستا شوند مانند تصویر.

قدم 6

حالا هواپیما را برگردانید و از قسمت پشتی آن نیز لبه ها را طبق عکس تا بزنید.

قدم 7

خب بعد از تا زدن پشت هواپیما باز آن را برگردانید و قسمت های تا خورده را کمی باز کنید و مانند تصاویر آن را کاملا مرتب کنید. خب حالا موشک کاغذی برای تست پرواز آماده است . سعی کنید با قدرت آن را پرواز دهید.

قدم 8

اگر می خواهید هواپیمای کاغذی خیلی سریعتر شود در قسمت پایین جلوی آن یک گیره کاغذ بزنید تا باز نشود. امیدواریم وارم از آموزش ساخت موشک کاغذی لذت ببرید.

آموزش ساخت موشک کاغذی سریع

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۲۰
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام