دستور تهیه مارشمالو شکلاتی

خلاصه ای درباره ی آموزش

یکی از غذاهای خوراکی های مورد علاقه من مارشمالو شکلاتی است که بسیار خوشمزه است. البته این دسر خوشمزه را بیشتر در هوای سرد می خورند اما برای کسانی که به آن علاقه دارند هیج محدودیتی وجود ندارد. این شیرینی تقریبا شبیه کوکی کره بادام زمینی است اما فرم خشک و ترد آن بسیار دلپذیر است. با روکش خامه ای ، یک دسر کوچک و خوشمزه بعد از غذا می باشد. تمام حرفی که می تونم درباره این دسر بزنم اینه که خیلی طعمش عالیه.

قدم 1

مواد لازم:
(نصف فنجان کره، سه چهارم فنجان شکر، تخم مرغ یک عدد، شیر یک چهارم لیوان، یک قاشق چایخوری وانیل، یک و سه چهارم فنجان آرد، یک دوم فنجان کاکائو، یک دوم قاشق چایخوری نمک و جوش شیرین، خمیر مارشمالو).مواد لازم برای روی مارشمالو: سه قاشق غذاخوری کره، سه فنجان شکر، سه قاشق غذاخوری شکر، نمک مه میزان خیلی کم، 4 تا 6 قاشق غذاخوری شیر
در یک کاسه بزرگ مقداری خامه و کره را با هم مخلوط کنید و آنقدر هم بزنید تا رنگ آن روشن شود و حالت کرکی پیدا کند. سپس به صورت جداگانه تخم مرغ، شیر و وانیل را اضافه کنید و پس از آن نیز آرد، کاکائو، نمک و جوش شیرین را اضافه کنید. حال خامه و کره هم زده را به این مواد اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید. حال مواد کاملا مخلوط شده را به اندازه قاشق سوپخوری روی کاغذهای مخصوص کیک ریخته و در دمای 350 درجه به مدت 8 دقیقه قرار دهید تا پخته شوند. سپس روی هر کدام یکی دو برش بزنید و برای 2 دقیقه دیگر هم بگذارید در فر بماند. و پس از آن خارج کنید تا سرد شوند.
در یک کاسه کوچک کره، شکر، کاکائو و نمک را کاملا مخلوط کنید تا ماده صافی بدست دهد. سپس شیر را اضافه کنید تا کاملا قوام بیاید. و پس از آن روی مارش مالوها قرار دهید.

دستور تهیه مارشمالو شکلاتی

دوسش دارم(2 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۳/۲۵
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام