طرز تهیه تخم مرغ پخته شده وسط آووکادو

خلاصه ای درباره ی آموزش


اگر شما طرفدار پروتیین بالا هستید دستور پخت تخم مرغ در آووکادو خیلی میتواند به شما کمک کند یک دستور پخت کاملا سالم و راحت و گزینه ی بسیار خوشمزه برای صبحانه است .

قدم 1

مواد لازم
آووکادو رسیده و سالم 2 عدد
تخم مرغ 4 عدد
نمک و فلفل به میزان دلخواه
پیازچه یا جعفری
قدم اول
اینکه شما از آووکادو رسیده باید استفاده کنید کاملا درست است ولی آووکادو نباید آنقدر رسیده باشد که له شده باشد و زمانی که شما آن را برش میدهید باید ظاهر خود را حفظ کند
تا جایی که میتوانید در این دستور پخت از تخم مرغ های کوچک استفاده کنید ولی این دلیل نمیشود که اگر تخم مرغ های بزرگ در منزل دارید این صبحانه خوشمزه را درست نکنید .
برای طعم بیشتر میتوانید از سس تند یا کمی پنیر چدار استفاده کنید .

قدم 2

فر را روی درجه 210 درجه سانتی گراد قرار میدهیم
آووکادو را از وسط نصف میکنیم و هسته را از وسط آن در می آوریم اگر احساس کردید که داخل آووکادو جای کمی برا تخم مرغ دارد میتوانید بوسیله قاشق یک اسکوپ از آن بردارید .

قدم 3

شما میتوانید از سینی فر یا از قالب مستطیلی کیک استفاده کنید. چون آووکادو گرد هست باید حتما جای آن فیکس شود تا محتویات آن نریزد برای همین قالبی که دیواره داشته باشد به شما پیشنهاد میشود که آنها را کنار هم بچینیم و فیکس کنیم .

قدم 4

زرده ها وسفیده ها را از هم جدا میکنیم مقداری سفیده داخل هر آووکادو میریزیم و روی هرکدام یک زرده اضافه میکنیم . اینطوری میتوانیم فضای داخل آووکادو را تنظیم کنیم تا تخم مرغ بیرون نریزد . بعد از آن فلفل و نمک را اضافه میکنیم و آوواکادو ها را داخ فر قرار میدهیم به مدت 15 دقیقه و خودمان هم نگاه میکنیم تا کاملا پخته شود .

قدم 5

آواکادوو ها را از فر خارج میکنیم و به سلیقه خودتان جعفری یا پیازچه اضافه میکنیم .امید وارم از آموزش پخت تخم مرغ در آووکادو لذت ببرید.

طرز تهیه تخم مرغ پخته شده وسط آووکادو

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۷/۰۱/۱۰
تعداد بازدید 0
آدرس:  0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام