آموزش ساخت ظرف شیرینی سه طبقه

خلاصه ای درباره ی آموزش

همیشه در مهمانی های بزرگ و شلوغ، پذیرایی بسیار مهم است. امروز به شما یاد میدهم چطور یک پذیرایی خیلی خوب داشته باشید. در سه قدم ساده، به شما یاد خواهم داد با هزینه کم چطور یک ظرف شیرینی سه طبقه درست کنید . 

قدم 1

مواردی که برای ساخت نیاز دارید
پایه شیشه ای شمعدانی، بشقاب بزرگ و مناسب و زیبا، چسب E-6000 ، فنجان چای
هر کدام از اینها را مخصوصا بشقاب و پایه را می توانید خریداری کنید یا از نمونه هایی که در منزل دارید استفاده کنید. فقط گران نخرید.

قدم 2

ابتدا آن چیزی که می خواهید درست کنید را قبل از زدن چسب بچینید. حال شروع به زدن چسب و چسباندن قطعات ظرف به یکدیگر کنید. ابتدا قطعات بزرگتر را پایین قرار دهید. من ظرف سه طبقه درست کردم ولی اگر دوست دارید واندازه ها درست باشند می توانید بلندتر درست کنید. به اندازه کافی چسب بزنید اما نگذارید خیلی نشتی داشته باشد. بگذارید یک شب بماند و خشک شود. این نوع چسب بسیار قویست پس مراقب دست هایتان باشید. به خوبی این قطعات را این چسب نگه می دارد ، خودتان هم تعجب خواهید کرد. اگر دوست دارید یک چیز متفاوت داشته باشیدمی توانید یک فنجان چای هم بالای آن بچسبانید.

قدم 3

خیلی وسایل هست که ما دنبالشون می گردیم که بخریم اما اگر کمی فکر کنیم میتونیم با سلیقه خودمون اون ها رو بسازیم امیدوارم ظرف شیرینی سه طبقه را درست کنید و با دیدن آن به فکر ساخت وسایل جدید بیفتید.

آموزش ساخت ظرف شیرینی سه طبقه

دوسش دارم(1 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۲۴
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام