صندلی کارتون

خلاصه ای درباره ی آموزش

با اینکه این آموزش در دسته خانه قرار گرفته است، اما ساخت و تهیه اینگونه وسایل برای دکوراسیون مکان های خاص می تواند جالب توجه باشد.

قدم اول

ساخت این صندلی با استفاده از کارتون مانند یک پازل سه بعدی است. ابتدا باید به کمک یک نرم افزار سه بعدی ساختار این صندلی را مشخص کنید. شما میتوانید فایل آماده را در نرم افزار fusion 360 ببینید و نقشه های قطعات را داشته باشید با اندازه واقعی آنها. باید ذکر کرد که این صندلی تنها با 5 قطعه ساخته می شود.

قدم دوم

رسم ساختار صندلی در نرم افزار سه بعدی است. این کار انجام شده و فایل های آن برای دانلود قرار گرفته اند. می توانید از کاتر لیزری برای برش استفاده کنید و می توانید این کار را دستی نیز انجام دهید. توصیه من این است که ابتدا براساس اندازه قطعات آنها را روی کارتون رسم کرده و با کاتر بسیار تیز آن را برش دهید. پس از برش دادن دو قطعه یا سه قطعه را به هم بچسبانید تا هر یک از 5 قطعه بسیار محکم شوند. البته این کار را قبل از برش هم می توانید انجام دهید، یعنی اول بچسبانید و بعد آن را با کاتر لیزری برش دهید.

قدم سوم

تصاویر در ادامه قدم قبلی هستند

قدم چهارم

با توجه به ساختار قطعاتی که باید تا شوند را ابتدا به کمک دستگاه تا کنید. زیرا این کار دقیق تر انجام می گیرد و به دلیل محکم شدن قطعات، راحتتر از دست نیز انجام می گیرد.

قدم پنجم

قدم ششم

در نهایت قطعات تا خورده را آماده کرده و با بقیه قطعات شروع به ساخت کنید. غیر از اینکه برای چسباندن قطعات به هم برای محکم شدن کارتونها از چسب استفاده می شود، دیگر نیاز به چسب نیست و مانند پازل قطعات محکم مقوا را کنار هم میچینیم. تا قدم نهم می توانید قدم به قدم تصاویر سر هم کردن مقواها را مشاهده کنید.

قدم هفتم

قدم هشتم

قدم نهم

صندلی کارتون

دوسش دارم(2 )

ساختمش(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۲/۲۲
تعداد بازدید 0
توسط:مریم
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیاماشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه -