حلقه چوبی

خلاصه ای درباره ی آموزش

این یه دستور ساده برای ساخت یک حلقه با روکش چوب است. خیلی راحت و زیباست. با دیدن ویدئو در لینک زیر می توانید بیشتر متوجه کار شوید.

قدم 1

لینک ویدئوی مربوطه:https://youtu.be/tCO3wkNMFXQ

قدم 2

نوار، نوار روکش از جنس چوب قابل انعطاف (16 سانتی متر)، یک حلقه ساده برای کار روی آن(لبه های آن تیز باشه)، چاقوی تیز، کاغذ سنباده، چسب فوق العاده، دستمال توالت

قدم 3

نوار روکش را در آب گرم برای 15 دقیقه قرار دهید. سپس آن را تمیز کرده و آن را به شکل دایره در آورید و با نوار چسب آن را نگه دارید و اجازه دهید خشک شود.

قدم 4

سپس با یک سنباده روی نوار بکشید تا کاملا نازک شود. روی حلقه مقداری چسب بریزید و بعد از آن نوار سنباده زده شده را اطراف آن بچسبانید. پس از چسباندن اجازه دهید چسب خشک شود.

قدم 5

به کمک یک چاقوی تیز، لبه های نوار را که ااضافه است کاملا و با دقت جدا کنید تا شکل بهتری به حلقه بدهید. نوار را دوباره سنباده بزنید تا یک دست تر شود.

قدم 6

مقداری چسب قطره ای(فوق العاده چسبنده) را روی حلقه ریخته و سریعا با پنبه آن را پاک کنید. این کار را سه بار انجام دهید تا سه لایه چسب روی حلقه قرار گیرد زیرا این کار از حلقه به خوبی حفاظت می کند. اگر چه حلقه باید ضد آب باشد اما تا جایی امکان دارد آن را خیس نکنید.

حلقه چوبی

دوسش دارم(1 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۳/۲۰
تعداد بازدید 0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام