نحوه اضافه کردن هشدار سرعت به گوگل مپ

خلاصه ای درباره ی آموزش

گوگل مپ یا نقشه گوگل چیزهای خوب زیادی دارد، اما یک ویژگی که همیشه جاش خالیه یک دکمه کنترل سرعت است. حالا شما به کمک Velociraptor می توانید آن را اضافه کنید و می توانید آن را جوری تنظیم کنید تا وقتی شما سرعتتان بیش از حد مجاز است، هشدار دهد. روی سایر اپلیکیشن های ناوبری هم این کار انجام شده است. مانند ویز ، اما تقریبا دیگر کنار گذاشته شده اند. اما اضافه کردن همچین قابلیتی روی گوگل مپ بسیار راحت است.

قدم 1

می توانید Velociraptor را ابتدا دانلود کرده و آن را در موبایل اجرا کنید.

قدم 2

پس از شروع اپلیکیشن ، اول باید وارد منو تنظیمات شوید زیرا باید Velociraptor را قبل از اینکه با گوگل مپ کار کند، فعال کنید. مورد دوم در منو می گوید:" Allow Velociraptor to detect the current app by turning on its accessibility service" که در قسمت راست جایی که enable رو میبینید، آن را on کنید. همچنین می توانید مستقیما به منو دسترسی گوشی خود رفته و از طریق تنظیمات اپلیکیشن آنجا این تغییرات را انجام دهید.

قدم 3

دو ترفند دیگر است که شما می توانید در تنظیمات Velociraptor انجام دهید، مانند روشن و خاموش کردن صدای زنگ هشدار، تنظیم واحد به مایل بر ساعت یا کیلومتر بر ساعت و تنظیم ماکزیمم سرعت. اگر روی گزینه واحد سرعت، دکمه بعدی یا next را بزنید می توانید وایل یا کیلومتر بر ساعت را تنظیم کنید. برای زنگ هشدار نیز می توانید روی دایره کناری آن کلیک کرده و آن را روشن یا خاموش کنید. شما می توانید حد مجاز سرعت را طوری تنظیم کنید که در حد خاصی به شما هشدار دهد. حد را می توانید در این تنظیمات درست کنید، مثلا درصدی بالاتر از سرعت یا تعداد مایل یا کیلومتر خاصی بالاتر از سرعت مجاز. اگر دکمه بعدی را بزنید تا حد مجاز سرعت یا “speeding toleranve” را تعیین کنید... در نهایت شما می توانید انتخاب کنید که تنظیمات آمریکایی را انجام دهید یا بین المللی، مهم این است چقدر با رایج شما همخوانی داشته باشد.

قدم 4

به صورت پیش فرض نرم افزار Velociraptor برای سایر اپلیکیشن های سازگارش، فعال می شود. به صورت اختیاری می توانید در تنظیمات، مخصوصا تنظیمات برای اپلیکیشن های ناوبری وثل waze غیر فعال کنید تا دو سرعت سنج نداشته باشید. در منوی اصلی می توانید برای گزینه نشان دادن اپ روی سایر نرم افزار ها یا "Show in these apps." بزنید و آن را configure کنید تا بتوانید انتخاب کنید کدام اپ ها از Velociraptor استفاده کنند.

قدم 5

خب حالا تمام کاری که باید بکنید این است که گوگل مپ را باز کنید. ممکنه کمی برنامه پرش داشته باشه اما در کل خوبه. یادتان باشد که velo روی اپ های غیر ناوبری کار نمی کند فعلا.

نحوه اضافه کردن هشدار سرعت به گوگل مپ

دوسش دارم(3 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۳/۲۲
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام