آموزش کیف چرمی برای مداد (نمونه اول)

خلاصه ای درباره ی آموزش

ممکن است دوست داشته باشید یک کیف مناسب برای مدادها یا مداد رنگی هایتان داشته باشید. در ضمن ممکن است پول زیادی هم نداشته باشید. خب این آموزش کیف چرمی به شما یاد خواهد داد چط.ر با یک قطعه چرم، یک جامدادی زیبا برای خود بسازید. در نمونه اولی که در این آموزش آورده ایم، به دلیل اینکه چرم کمی استفاده می شود و راحت ساخته می شود، هزینه کمتری دارد. نمونه دوم که در آموزش بعدی قرار خواهد گرفت، چرم بیشتری استفاده شده و همچنین دوخت نسبتا سخت تری دارد. اما هر دو کاربردی و زیبا هستند.

قدم اول

وسایلی که نیاز دارید: یک قطعه چرم در اندازه دلخواه، قیچی، خط کش، ماژیک یا مداد برای علامت گذاری، کش لاستیکی

قدم دوم

ابتدا باید اندازه ای که می خواهید را روی چرم درآورید. در تصویر می بینید که اندازه دلخواه را با گذاشتن جعبه مداد رنگی ها روی چرم و علامت گذاری کردن، بدست آورده است. طرح را در تصویر می بینید. می توانید کمی عرض و طول را بیشتر بگیرید. برای اینکه اگر دوست داشتید مدادهای بیشتری در کیف خود قرار دهید.

قدم سوم

حال چرم را طبق اندازه ها برش بزنید. چرمی که در اینجا استفاده شده است را در تصویر می بینید که داخل آن حالت پارچه ای دارد. شما چندکار می توانید انجام دهید. اول اینکه روی همین چرم اولی که بریدید کار را ادامه دهید. دوم اینکه اگر اینطور چرمی دارید و ارزان هم هست، می توانید یک قطعه دیگر در همین اندازه ها برش دهید و روی این بچسبانید که داخل کیف هم چرمی باشد. سوم اینکه می توانید از اول چرم خود را طوری انتخاب کنید که داخل آن به صورت دلخواه شما باشد. این به سلیقه شما و هزینه ای که می خواهید انجام دهید بر می گردد.

قدم چهارم

حال باید ببینید چندتا مداد رنگی دارید یا اصلا چندتا مداد می خواهید داخل این جامدادی قرار دهید. (شما می توانید برای پاک، تراش، خط کش و چیزهای دیگر نیز جا بگذارید.) در تصاویر می بینید چون جعبه مدادرنگی، 36 تایی است، برای 36 مداد رنگی با کمک خط کش و مداد اندازه گیری و علامت گذاری شده است.

قدم پنجم

حال وسط چرم را یا دو طرف طولی آن را- جایی که بالا و پایین مدادها قرار می گیرد- را علامت گذاری کنید. این برای عبور دادن کش لاستیکی است برای نگه داشتن مدادها.

قدم ششم

حالا نقاطی که می خواهید از آنها کش را عبور دهید به کمک یک وسیله تیز سوراخ کنید. دقت کنید که کاملا در نقاط علامت گذاری شده سوراخ کنید. اگر از قیچی استفاده می کنید حواستان باشد که سوراخ بزرگی ایجاد نکنید.

قدم هفتم

کش را بصورت زیگ زاگی از داخل سوراخ ها عبور دهید. در تصاویر نحوه قرار گرفتن مدادها را می بینید.

قدم هشتم

می بینید که به دو صورت از چرم استفاده شده است. در تصویر می بینید که می توانید برای مدادهای خود کد هم بگذارید.

قدم نهم

خب کار تمام شد. تنها کافیست در سوراخ های انتهایی کش را گره بزنید که خارج نشود یا چرم جابجا نشود. سپس مقدار اضافی کش را نگه داشته و پس از رول کردن کیف چرمی، به دور آن گره بزنید.

آموزش کیف چرمی برای مداد (نمونه اول)

دوسش دارم(0 )

ساختمش(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۲۵
تعداد بازدید 0
توسط:minoo
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیاماشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه -