پاک کردن لکه از روی سنگ یا سرامیک

خلاصه ای درباره ی آموزش

این یک راه سریع و مناسب برای پاک کردن لکه سنگ و سرامیک است و از هر راه دیگری هم ارزانتر است. این روش را برای هر سطحی می توانید به کار ببرید بدون اینکه نگران آسیب زدن به آنجا باشید. سنگ گرانیت، استیل ضد زنگ، دیوارها و لباس ها تعداد محدودی از چیزهایی هستند که می توانید راحت تمیز کنید. آب لیمو اسیدی است، بوی خوبی دارد و می توانید لکه های مختلفی رو با کمک جوش شیرین حل کند. لیمو و جوش شیرین همیشه در دسترس هستند و بی خطرن و مناسبن برای زنگ زدگی، بو، ضدعفونی کردن دندان و غیره.
موادی که برای تمیز کردن سنگ و سرامیک دارید عبارتند از:
لیمو، جوش شیرین، اسفنج
این مطلب را از منابع دیگر برای شما ترجمه کرده ام.

قدم 1

اولین کاری که باید انجام بدهید این است که یک لیمو را از وسط نصف کنید. آنقدر لیمو ها را بچکانید تا آب آن کاملا روی لکه را بگیرد. پس از اینکه کاملا سطح لکه را پوشاند بگذارید برای 10 تا 15 دقیقه بماند، این مدت زمان بستگی دارد به اینکه از نظر شما لکه چقدر بزرگ و یا ضخیم است. اگر هم لکه روی یک سطح ناصاف است می توانید به کمک یک نوار یا لاستیک تکه های لیمو را روی لکه نگه دارید. پس از آن کمی جوش شیرین روی لکه ریخته و با اسفنج روی لکه بکشید. در این حالت باید کم کم لکه پاک شود و بوی خوب مرکبات همه جا پخش شود. برای بعضی لکه های قرمز مثل خون، شاید بهتر باشد نمک هم اضافه کنید.

قدم 2

خب کار پاک کردن لکه از روی سنگ یا سرامیک تمام شد. بدون هزینه های زیاد برای مواد شوینده قوی و خطرناک به همین راحتی می توانید منزل خود را از لکه پاک کنید.

پاک کردن لکه از روی سنگ یا سرامیک

دوسش دارم(1 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۰۳
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام


درود برشما
میخاستم بپرسم با چه موادی چطور میشه لکه نارنج که رنگ سفیدک بر روی سنگ مرمر وهمچنین روی سینی فلزی رنگی انداخته رو برطرف کرد؟