سایت آچار 24

خلاصه ای درباره ی آموزش

سایت آچار 24 یک شبکه اجتماعی رایگان است. این شبکه اجتماعی سعی دارد تا بستری را فراهم کند که افراد به رسم مهربانی آموخته های خود را برای دیگران به اشتراک بگذارند. آموزش ها در هر حوزه ای می تواند باشد از ساخت یک وسیله ، حل یک مشکل یا آموزش کار با یک وسیله یا نرم افزار و غیره می تواند در سایت قرار بگیرید.گستره علمی این آموزش ها از مبتدی تا بسیار پیشرفته و تخصصی را در بر میگیرد. درنهایت هدف شبکه اجتماعی آچار 24 تبدیل شدن به یک سایت مرجع ایرانی است که افراد برای آموختن ، افزایش خلاقیت و بهبود مهارت های فردی به آن مراجعه کنند.
یکی از دغدغه های ما ایرانی ها در حوزه آموزش توجه بیش از حد به تئوری و غافل ماندن از آموزش های عملی در سیستم آموزشی کشور است. این مسئله یکی از دلایل جایگاه پایین ایران در رتبه بندی جهانی ابتکار و خلاقیت است.در آخرین آمار منتشر شده ایران در میان 141 کشور رتبه 106 را به خود اختصاص داده است.
در زیر آموزش کار با سایت آچار 24 را قرار داده ایم.

قدم 1

ثبت نام
برای ثبت نام در سایت بر روی دکمه ورود در بالای سایت کلیک کنید .
در صفحه باز شده بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
در صفحه جدید موارد خواسته شده را برای تکمیل فرایند ثبت نام پر کنید. دقت داشته باشید موبایل شما تنها برای ارتباط بهتر سایت با شماست و به دیگران نمایش داده نخواهد شد.

قدم 2

قدم دوم قرار دادن آموزش
برای قرار دادن آموزش می بایست بر روی دکمه آموزش جدید در بالای سایت کلیک کنید.
در صفحه باز شده در قسمت بالا یک عنوان برای آموزش خود بنویسید . در قسمت دسته ، دسته بندی صحیح آموزش خود را انتخاب کنید بطور مثال اگر شما آموزش یک دستبند چرمی را می خواهید قرار دهید، برای آن دسته مد و زیبایی و سپس زیر دسته زیور آلات را انتخاب کنید.
در قسمت خلاصه ای درباره آموزش همانطور که از نام آن پیداست مختصری در باره آموزش بنویسید . در سمت چپ یک یا چند عکس از آموزش قرار دهید. اولین عکسی که قرار می دهید عکس اصلی آموزش است که در صفحات دسته بندی ها نشان داده می شود بنابر این تلاش کنید عکس هرچه زیباتر باشد بازدید کننده بیشتری را به خود جلب می کند. معمولا من یک عکس در این قسمت قرار می دهم.
در مرحله بعد قدم های آموزش را قرار دهید و عکس های مربوط به هر قدم را آپلود کنید.
در انتها می توانید شماره موبایل و آدرس را برای ارتباط علاقمندان درج کنید. درج این قسمت ها اختیاری است.
پس از وارد کردن کد امنیتی و انتشار آموزش ، آموزش در دست بررسی مدیران قرار می گیرد و پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.

قدم 3

ویرایش یک آموزش
شاید یک آموزش را در سایت قرار دهید و بعد متوجه غلط املایی یا اشتباه در عکس های آموزش شوید بنابر این نیاز است شما بتوانید آموزش های خود را ویرایش کنید.
از منوی تنظیمات بر روی گزینه آموزش های من کلیک کنید. در صفحه باز شده سه آیکون روبروی هر کدام از آموزش های شما وجود دارد. آیکون میانی مربوط به بروز رسانی و ویرایش آموزش شماست ، بر روی آن کلیک کرده و در صفحه باز شده تغییرات دلخواه را اعمال کنید سپس بر روی دکمه انتشار در قسمت پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید. آموزش شما بروز رسانی شده است.

قدم 4

ویرایش پروفایل
پس از ورود به سایت (بعد از login) ، در کنار تصویر شخص ، فلش کوچکی وجود دارد که می توانید با آن به تنظیمات وارد شوید.
منو ویرایش پروفایل را بزنید. در این صفحه دو بخش وجود دارد. بخش اول اطلاعاتی است که می توانید برای ارتباط بهتر بازدید کنندگان با شما درج کنید بطور مثال می توانید آدرس تلگرام و سایت خود را قرار دهید .این اطلاعات در تمام آموزش های شما به بینندگان نشان داده می شود و اطلاعاتی چون در باره من ، تحصیلات ، تخصص ها در پروفایل شما برای دیگران به نمایش در می آید.
در بخش دوم فرمی که برای ارتباط بهتر سایت با شما است را می توانید پر کنید.(درج این بخش از اطلاعات اختیاری بوده و به دیگر کاربران نمایش داده نخواهد شد)
در آخرین بخش هم می توانید عکس پروفایل خود را آپلود کنید. (بهترین حالت و سایز برای عکس این است که ارتفاع و عرض عکس یکی باشد، عکس مربع باشد.)

سایت آچار 24

دوسش دارم(1 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۴/۱۰
تعداد بازدید 0
بها (میلیون تومان) : $1,200.00
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام


مهدی افشار

در این قسمت نظرات شما ثبت خواهد شد. می توانید سوالات خود را از آموزش دهنده بپرسید و یا از او تشکر کنید.

کرمی

تشکر از وب سایت مفیدتون

wili

آقا سلام

من یه مطلبی چند روز پیش نوشتم هنوز منتشر نشده

لطفا رسیدگی شود

با تشکر