آموزش میکاپ ترسناک هالووین

خلاصه ای درباره ی آموزش

شاید شما هم دوست داشته باشید برای شوخی با دوستانتان یک میکاپ ترسناک را انجام دهید . معمولا بسیاری از کشور ها برای جشن ها یا کارناوال ها از این نوع آرایش ترسناک استفاده می کنند. جشن هایی مثل هالووین یا کارناوال زامبی ها !
( این آموزش ترجمه شده است )

قدم 1

برای شروع انجام میکاپ ترسناک ، نقشه و طرح کلی میکاپ را میکشیم ، چشم ها ، دهان ، بینی و گونه ها. سعی کنید از مدادی برای این کار استفاده کنید که به راحتی پاک شود. زیرا ممکن است در کشیدن طرح اولیه برخی جاها را اشتباه بکشید و مجددا بخواهید آن را تصحیح کنید.

قدم 2

انجام این مرحله از آموزش میکاپ ترسناک هالووین ضروری نیست اما انجام این مرحله باعث می شود تا رنگ ها روشن تر و شفاف تر بنظر برسند. با قرار دادن یک لایه سایه سفید زیر سایه چشم طرح نهایی را بسیار جذاب تر خواهد کرد.

قدم 3

واقعاً مهم نیست از چه رنگی در این میکاپ ترسناک استفاده می کنید و یا اینکه با چه رنگی شروع می کنید من با رنگ زرد شروع کردم و سعی کردم از طیف های نزدیک آن استفاده کنم و مجددا به زرد برگردم . این که از چه رنگ هایی استفاده می کنید کاملا به خود شما بستگی دارد برای اینکار از قلمو استفاده کنید. سعی کنید از رنگ های روشن شروع کنید و آرام آرام به تیره تر بروید و برعکس.

قدم 4

همانطور که میبینید من در اطراف چشمم از طیف رنگ های قرمز ، صورتی ، بنفش ، آبی و در نهایت سبز و مخلوط آن ها که به زرد می رسد استفاده کرده ام.

قدم 5

در این مرحله پایه میکاپ ترسناک را کامل کردیم استفاده از خطوط و لبه های استخوان ها مانند گونه می تواند در القای حس جمجمه بسیار کمک کننده باشد .

قدم 6

در این بخش از میکاپ برخی بخش ها را سیاه می کنیم . من از یک رنگ با پایه آب استفاده کرده ام . خوب بخش هایی که می بایست مشکی شوند عبارتند از : فاصله بین گونه و فک ، شقیقه ها و دو طرف بینی که از قبل خالی گذاشته بودیم.

قدم 7

من برای پر کردن کاسه چشم از یک سایه چشم به رنگ آبی اکلیلی استفاده کرده ام . برای استفاده از یک سایه اکلیلی کاملاً اطمینان داشته باشید رنگ استاندارد باشد و به چشم شما آسیب نزد . رفتن رنگ های استاندارد به چشم آسیب میزند حالا اگر رنگ های مورد استفاده غیر استاندارد باشد بسیار خطرناک تر از آن چیزی خواهد بود که فکر می کنید.

قدم 8

برای کشیدن دندان ها از پرایمر ، رنگ سیاه و سفید مناسب بدن و رنگ های اکلیلی برای دندان ها استفاده کرده ام هرچه دندان ها بیشتر جلب توجه کنند طرح ترسناک تر و وحشتناک تر خواهد بود. سایه های مشکی برای ددان ها را فراموش نکنید آن ها حالت دوختن دهان را به بیننده القا می کنند و کار را بسیار جذاب می کند.

قدم 9

در نهایت من از یک لنز هالووین استفاده کرده ام . لنز های هالووین چهره شما را بسیار وحشتناک می کنند اما باید توجه کنید به دلیل رنگ بکار برده شده در این لنز ها میزان ضریب نفوذ پذیری اکسیژن بسیار کم تر از لنز های طبی خواهد بود که این مسئله می تواند به چشم شما آسیب وارد کند . بنابر این حتما لنز را از مکانی معتبر خریداری کنید و اطمینان داشته باشید مارک مناسبی را تهیه می کنید . ( با یک پزشک مشورت کنید و بیهوده سلامت خود را در خطر نیندازید )

قدم 10

آموزش میکاپ ترسناک هالووین تمام شد امید وارم این آموزش رو دوست داشته باشید و از اون استفاده کنید.

آموزش میکاپ ترسناک هالووین

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۸/۰۲
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام