آموزش کاشت و پرورش آناناس

خلاصه ای درباره ی آموزش

کاشتن هر گیاه و رویش آن بسیار لذت بخش است حالا اگر گیاهی که می کارید روزی میوه هم بدهد باید خیلی خوشحال شد.
آموزش کاشت و پروش آناناس رو هم میتونید در کلدان انجام بدید و هم در باغچه اما فکر می کنم آناناس به فضای زیادی برای کاشت نیاز داشته باشه.

قدم 1

به نزدیکترین میوه فروشی محل زندگیتون برید و یک آناناس رسیده و زیبا انتخاب کنید .

قدم 2

آناناس را بشویید و روی تخته برش قرار دهید واز بالای آناناس آن را برش دهید بطوری که مقداری از گوشت آناناس هم به همراه برگ های آن برش خورده شود ( حدود 3 سانتی متر از گوشت آناناس )

قدم 3

جای مناسبی برای کاشتن آناناس خود در باغچه مشخص کنید
اگر در جایی زندگی میکنید که آب و هوای گرمی دارد میتوانید آناناس را در حیاط منزل خود بکارید ولی اگر در جای سرد زندگی میکنید میتوانید آناناس خود را در گلدان بکارید و منزل نگهداری کنید .در هنگام انتخاب محل کاشت یا گلدان آناناس دقت کنید چون آناناس برگ های بلندی دارد.

قدم 4

زمانی که محل مناسبی برای کاشت آناناس خود پیدا کردین در خاک حفره ای ایجاد کنید حفره باید به اندازه ای باشد که فقط گوشت آناناس در آن قرار گیرد و برگ های آن از خاک بیرون باشد .

قدم 5

به آناناس زیبای خود آب دهید . آگر آناناس خود را در حیاط بکارید نباید خیلی نگران آبیاری آن باشید چون آناناس به آب زیادی احتیاج ندارد ولی اگر فراموش کنیم که هر چند روز یک بار به آن آب بدهیم گیاه زیبای خود را از دست میدهیم .
آناناس خیلی سریع رشد نمی کند وبین دو تا سه سال طول میکشد تا میوه دهد تا آن زمان میتوانید از منظره زیبای گیاهتان لذت ببرید.
امید وارم از آموزش کاشت آناناس استفاده کنید.

آموزش کاشت و پرورش آناناس

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۶/۱۲/۰۸
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
آدرس:  0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام