آموزش ساخت کلاه کاغذی (کلاه ملوانی)

خلاصه ای درباره ی آموزش

حتما تو برنامه های مختلف یا کارتون یا هرجای دیگه از این کلاه های کاغذی دیدید که بعضیا میگذارند روی سرشون. شاید هم از خودتون پرسیدید چطوری درست می کنن. خب الان وقتشه با یکی از راحتترین کارهایی که می تونید با کاغذ انجام بدید آشنا بشید.

قدم 1

چیزهایی که لازم دارید: فقط کاغذ و هر وسیله ای برای تزیین . برای سایز بزرگ کاغذی با ابعاد حدودا 24 در 60 سانتی متر نیاز دارید. برای سایز بچه ها هم سایز 38 در 50 سانتی متر کافیه. می تونید از کاغذ روزنامه استفاده کنید. یا از کاغذ های باطله بزرگ استفاده کنید.

قدم 2

اول از وسط کاغذ رو تا کنید، بصورت افقی، همینطور که توی عکس می بینید. فقط دقت کنید که تمامی لبه ها با هم ، هم راستا و منظم باشن.

قدم 3

برای ساختن قله کلاه کاغذی، اول باید مرکز برگه تا شده رو پیدا کنید بنابراین شما می دانید که کجا باید گوشه ها رو تا کنید(کاغذ باید تا شده باشه). برای انجام این کار، سمت دیگر رو هم تا کنید تا نقطه وسط مشخص باشه. حالا دو لبه را به سمت وسط تا کنید طوری که کاملا هم راستا و در وسط باشند و آروم تا کنید.

قدم 4

حالا قسمت پایینی رو یک لبه اش را تا کنید به سمت بالا، و بعد برگردونید و لبه پایینی رو هم از سمت دیگه کلاه به سمت بالا تا کنید.

قدم 5

خب کلاه ملوانی آماده است. حالا هر جور تزیین که دوست دارید با کاغذ رنگی یا رنگ یا طرح روی آن انجام دهید.

آموزش ساخت کلاه کاغذی (کلاه ملوانی)

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۳/۲۶
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام