آموزش ساخت قفسه کتاب نامرئی

خلاصه ای درباره ی آموزش

معمولا در خانه های ما کتاب های زیادی وجود دارد که نمی دانیم آن ها را کجا قرار دهیم . کتاب ها اصولا بدلیل احساسی که نسبت به آن ها داریم اجسام زیبایی هستند و برای دکوراسیون منزل بسیار کار آمدند. در این آموزش ساخت یک قفسه کتاب بسیار زیبا را به شما آموزش می دهم. 

قدم 1

چیزهایی که نیاز دارید: کتاب، نگهدارنده قفسه بصورت L، چاقوی موکت بری، مداد، پیچ بزرگ و کوچک، خط کش، چسب ... یکی از همکارانم تعدادی از کتاب های استفان کینگ را که در انباریش داشتن خاک می خوردند رو برای من آورد. از آنجایی که دو قفسه دیگر کتابهام پر بود تصمیم گرفتم جور دیگری قفسه بسازم. باید یکی از کتابهایی که نمیخوانید را قربانی کنید. کتابی که می دانید هرگز نمی خوانید.

قدم 2

جلد کتاب را باز کنید، یک نقطه وسط کتاب انتخاب کرده و با مداد علامت گذاری کنید. سپس نگهدارنده را طبق تصویر گذاشته و باز علامت گذاری کنید اطرافش را. با تیغ موکت بری مقداری از صفحات را که علامت گذاری کردید که اندازه نگهدارنده باشد، برش دهید. در حدی که به اندازه ضخامت نگهدارنده باشد. و وقتی نگهدارنده را آنجا قرار می دهید و کتاب را می بندید جلد کتاب کاملا بسته شود.

قدم 3

حال از لبه کتاب نیز به اندازه ضخامت نگهدارنده برش دهید.

قدم 4

باید نگهدارنده را به کمک چسب چوب بچسبانید طبق تصاویر میبینید که دقیقا لبه کتاب قرار دارد مثل یک صندلی. برای اینکه صفحات کتاب از هم باز نشوند و کار خراب نشود دو تا پیچ به کمک دریل (با دست سخت است) در دو طرف کتاب وارد کنید تا صفحات را بخوبی نگه دارند.

قدم 5

خب حالا به صفحه نهایی کتاب هم چسب چوب بزنید و جلد را محکم بچسبانید و روی آن نیز یک جسم سنگین بگذارید تا خوب بچسبد و بگذارید یک شب بماند.

قدم 6

واقعا بگذارید یک شب بماند.اگر این یک شب را صبر نکنید بزودی باید تمام مراحل را مجددا انجام دهید:-)

قدم 7

خب حالا به کمک یک پیچ، نگهدارنده و کتاب را به دیوار بزنید.

قدم 8

حالا تعدادی کتاب روی آن بگذارید و آنقدر کتاب بگذارید تا نگهدارنده روی دیوار دیگر مشخص نباشد.

قدم 9

حالا می توانید با این ایده قفسه های زیبایی را در خانه خود داشته باشید.

آموزش ساخت قفسه کتاب نامرئی

دوسش دارم(1 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۳/۲۱
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام