آموزش ساخت لوستر ارگانیک

خلاصه ای درباره ی آموزش

در این آموزش به شما یاد خواهم داد چطور یک آباژور یا لوستر زیبا و ارگانیک بسازید. این نوع لوسترها را معمولا با پرینتر سه بعدی می سازند. اما شاید خیلی از شما مثل من نتوانید از پرینتر سه بعدی استفاده کنید. بنابراین با این آموزش و به کمک یک توپ پلاستیکی و مقداری خاک رس می توانید آن را خیلی راحت بسازید.
( این آموزش را از منابع دیگر برای شما ترجمه کرده ام )

قدم 1

ابتدا الگوی مورد نظر خودتون را رسم کنید. قبل از اون روی یک کاغذ تمرین کنید. سپس الگوی خود را ( در اینجا از اشکال اتفاقی و رندم استفاده کردم با فاصله نزدیک از هم) روی توپ بکشید. سعی کنید دقیق کار کنید. فاصله شکل ها رو از هم خیلی نازک نگیرید حدود یک سانتی متر برای توپ 30 سانتی متری مناسبه. بین اشکال رو هم با ماژیک سیاه کنید.

قدم 2

حالا شروع کنید به گذاشتن گل رس روی قسمت هایی که با ماژیک روی توپ سیاه کردید. این کارو با ظرافت انجام بدید و موقع کار هم دستاتون رو خیس نگه دارید. نیمی از توپ رو که گل رس زدید، اجازه بدید خشک بشه در هوای اتاق بدون سشوار و غیره. بعد از اون نیمه دیگه توپ رو گل رس بگذارید. اگر دیدید گل کمی خشک شده با کمی آب دوباره نرم و خیسش کنید.

قدم 3

خب بعد از تموم شدن کار اجازه بدید در هوای آزاد خشک بشه. بعد از خشک شدن توپ لاستیکی رو با سوزن بادش رو خالی کنید و از داخل بیرون بیارید. سپس کناره های لوستر رو سنباده بزنید تا گل صاف بشه و اگر لازم بود بهش گل اضافه کنید تا شکلتون خوب دربیاد.

قدم 4

حالا موقع قرار دادن لامپ داخل لوستره. فقط توصیه می کنم از لامپهای ال ای دی استفاده کنید چون کمتر داغ میشن.
امیدوارم از آموزش ساخت لوستر ارگانیک استفاده بکنید.ممنون که با این آموزش همراه بودید.

آموزش ساخت لوستر ارگانیک

دوسش دارم(1 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۴/۰۵
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام