تزیین اتاق عقد و اتاق خواب

خلاصه ای درباره ی آموزش

آیا دوست دارید که اتاق عقد شما یا اتاق خوابتان دکور خاص و رویایی داشته باشد؟ این پروژه خیلی سخت و گران نیست اما بسیار از نظر بصری زیباست. پس دست بکار شوید و طراحی دکوراسیون اتاق خواب یا اتاق عقد خود را بدست بگیرید.
(این متن را از سایت های دیگر برای شما ترجمه کرده ام)

قدم 1

مواردی که نیاز دارید: کارت یا مقوای نازک به هر رنگی که دوست دارید، ماژیک مشکی، نخ ماهیگیری، سایه چشم براق، رنگ اسپری به رنگ سقف اتاق، چسب تفنگی، قلاب و الگوی طرح پروانه در اندازه های مختلف.

قدم 2

ابتدا ببینید می خواهید اشکال شما چه طوری و در چه سایزی باشند. سپس پروانه ها را روی کارتی که در اینجا آبی در نظر گرفتیم پرینت بگیرید. من 300 پروانه درست کردم. تعداد پروانه ای که در هر آویز قرار خواهم داد حدود 3 تا 4 پروانه به فاصله چند سانتی متر از هم است. همه چیز سلیقه ای است. خب بیایید پروانه ها را درست کنیم.

قدم 3

شما می توانید پروانه ها را آماده خریداری کنید که کمی گران است و شاید در همه سایز نباشد. اما می توانید الگوهای پروانه خود را روی کارتهای مختلف با رنگ های مختلف پرینت بگیرید.خب حالا برش دهید و آنها را طبق رنگ و سایز مرتب کنید.

قدم 4

پس از پرینت و برش دادن پروانه ها، آخرین کارها را روی آنها انجام دهید مثل کشیدن خطوط و کامل کردن شکل ها. می توانید از ماژیک یا هر قلم نوک تیز استفاده کنید. می توانید در نهایت از یک سایه چشم ارزان قیمت برای ایجاد سایه روشن روی پروانه استفاده کنید.

قدم 5

وقتی ساخت پروانه ها تمام شد، شروع کنید به بستن پروانه ها روی نخ ماهیگیری. با استفاده از یک سوزن بزرگ، وسط هر پروانه را سوراخ کنید. مقداری چسب حرارتی بزنید. بسته به سلیقه خودتان پروانه ها را به فاصله ای که دوست دارید از هم به نخ آویزان کنید. من برای کار خودم برای اول و آخر نخ فاصله های کوتاه و برای وسط از فاصله بیشتر استفاده کردم. مطمئن شوید که به اندازه کافی نخ را برای آویزان کردن از سقف بلند گرفتید. می توانید از پروانه های تکی هم برای تزئین دیوار استفاده کنید.

قدم 6

وقتی به رشته درآوردن پروانه ها تمام شد، باید قلاب ها را به سقف بزنید. ابتدا قلاب ها را با اسپری رنگ هم رنگ سقف کنید و به سقف بزنید. قلاب ها را به فاصله معین از هم قرار دهید و رشته ها را از آنها آویزان کنید.

قدم 7

به زدن قلاب ها به سقف طبق ساختار و سلیقه ای که در نظر دارید، ادامه دهید و رشته ها را آویزان کنید. برای اینکه قلاب کمتری به سقف بزنید می توانید به هر دوقلاب یک نخ ماهیگیری به صورت افقی ببندید و از آن نخ، رشته های شامل پروانه را آویزان کنید. همانطور که در عکس کاملا مشخص شده است. نکته مثبت استفاده از نخ ماهیگیری، نامرئی بودن آن است که بسیار زیباست.

قدم 8

پس از آویزان کردن همه رشته ها، می توانید به دیوارها هم پروانه های تکی اضافه کرده، در اطراف رشته ها، تا بیشتر و انبوه تر دیده شوند.

قدم 9

حالا از دکور رویایی اتاق خود لذت ببرید. این کار شاید کمی وقت شما را بگیرد و کار ببرد، اما خیلی زیباست.

تزیین اتاق عقد و اتاق خواب

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۴/۰۲
تعداد بازدید 0
وب سایت

www.mediateam.ir
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام