عکاسی صنعتی

مدل میز باکس مثلثی

خلاصه ای درباره ی آموزش

یک کار جالب و راحت که گوشه ای از دکوراسیون منزل شما را واقعا منحصر به فرد می کند. در سایزهای مختلف می توانید آن را بسازید اما خیلی مراقب باشید تا اندازه خوب در آیند. همه تکه ها به هم چسبیده شده اند. و هیچ میخ و پیچی به کار نرفته است. این مدل میز باکس مثلثی بسیار شیک و متفاوت است و مطمئنم خیلی از شما برای ساخت یا سفارش آن اقدام می کنید.

قدم اول

خب یک تخته چوب بزرگ انتخاب کنید و سایزهایی که می گویم را اندازه گرفته و ببرید. 6 قطعه 30 در 30 سانت مربعی و 8 قطعه 30 در 30 در 30 مثلثی.

قدم دوم

قطعات را که بریدید، کمی لبه ها را باز سنباده بزنید به طوریکه وقتی میخواهید قطعات را بهم بچسبانید راحت تر انجام شود. مثلا کمی شیب به لبه ها بدهید تا چسباندن راحت شود. در عکس ها هم مشاهده می کنید که تخته چوب استفاده شده خیلی هم کیفیت بالایی ندارد اما درنهایت خواهید دید کار خیلی زیبایی می شود.

قدم سوم

خب حالا شروع به چسباندن قطعات به یکدیگر کنید. ابتدا قطعه ای مربعی را به عنوان بیس روی زمین قرار دهید. دو قطعه مثلث و یک قطعه مربع دیگر وسط مثلث ها قرار دهید. درضمن زاویه بین هر دومربع 90 درجه است. درضمن پس از چسباندن هر قطعه ممکن است به یک سری تکیه گاه برای نگه داشتن قطعات تا خشک شدن آنها، احتیاج داشته باشید. از داخل چسب بزنید که به بیرون درز نکند. با هربار چسباندن چند ساعت اجازه دهید چسب خشک شود و دوباره به چسباندن سایر قطعات ادامه دهید. خب پس از چسباندن کلیه قطعات، یک سنباده روی چوبها بکشید و سپس با هر رنگی که دوست دارید جعبه را رنگ کنید. کار تمام شد. حتی اجسام کمی سنگین مثل گلدان هم می توانید روی آن قرار دهید زیرا بسیار سخت و محکم است.

مدل میز باکس مثلثی

دوسش دارم(0)

ساختمش(0)

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۱۴
تعداد بازدید 0
توسط:فرشته1
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیاماشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه - ساک دستی - ایران مال