مدل میز باکس مثلثی

خلاصه ای درباره ی آموزش

یک کار جالب و راحت که گوشه ای از دکوراسیون منزل شما را واقعا منحصر به فرد می کند. در سایزهای مختلف می توانید آن را بسازید اما خیلی مراقب باشید تا اندازه خوب در آیند. همه تکه ها به هم چسبیده شده اند. و هیچ میخ و پیچی به کار نرفته است. این مدل میز باکس مثلثی بسیار شیک و متفاوت است و مطمئنم خیلی از شما برای ساخت یا سفارش آن اقدام می کنید.

قدم 1

خب یک تخته چوب بزرگ انتخاب کنید و سایزهایی که می گویم را اندازه گرفته و ببرید. 6 قطعه 30 در 30 سانت مربعی و 8 قطعه 30 در 30 در 30 مثلثی.

قدم 2

قطعات را که بریدید، کمی لبه ها را باز سنباده بزنید به طوریکه وقتی میخواهید قطعات را بهم بچسبانید راحت تر انجام شود. مثلا کمی شیب به لبه ها بدهید تا چسباندن راحت شود. در عکس ها هم مشاهده می کنید که تخته چوب استفاده شده خیلی هم کیفیت بالایی ندارد اما درنهایت خواهید دید کار خیلی زیبایی می شود.

قدم 3

خب حالا شروع به چسباندن قطعات به یکدیگر کنید. ابتدا قطعه ای مربعی را به عنوان بیس روی زمین قرار دهید. دو قطعه مثلث و یک قطعه مربع دیگر وسط مثلث ها قرار دهید. درضمن زاویه بین هر دومربع 90 درجه است. درضمن پس از چسباندن هر قطعه ممکن است به یک سری تکیه گاه برای نگه داشتن قطعات تا خشک شدن آنها، احتیاج داشته باشید. از داخل چسب بزنید که به بیرون درز نکند. با هربار چسباندن چند ساعت اجازه دهید چسب خشک شود و دوباره به چسباندن سایر قطعات ادامه دهید. خب پس از چسباندن کلیه قطعات، یک سنباده روی چوبها بکشید و سپس با هر رنگی که دوست دارید جعبه را رنگ کنید. کار تمام شد. حتی اجسام کمی سنگین مثل گلدان هم می توانید روی آن قرار دهید زیرا بسیار سخت و محکم است.

مدل میز باکس مثلثی

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۱۴
تعداد بازدید 0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام