نقشه جهان روی پالت

خلاصه ای درباره ی آموزش

قصد دارم با یک آموزش کوتاه، یکی از ساده ترین استفاده های دستگاه CNC را به شما نشان دهم. با استفاده از این دستگاه در نجاری ها، می توانید ایده های زیادی را اجرا کنید و خودتان کارهای زیبایی خلق کنید.

قدم 1

تجهیزات لازم:
دستگاه CNC، تخته پالت، کاغذ سنباده، ابزار چاقو، دریل یا مته، نصب و راه اندازی، برنامه CAD ، چاقو تیز

قدم 2

طرح نقشه جهان را بصورت دو بعدی در نرم افزار اسکچ آپ بکشید. می توانید خودتان طراحی کنید یا یک تصویر را وارد کنید. وارد اسکچ شوید از منوی فایل ایمپورت رو انتخاب کنید عکس را از پنجره ای که باز می شود برداشته و ایمپورت اسکچ کنید. یک صفحه در اسکچ قبلش بکشید به صورت یک سطح صاف. بعد از ایمپورت گوشه همین سطح مربع رو بگیرید و کلیک کنید تا عکس را روی صفحه قرار دهد. فراموش نکنید از منوی تنظیمات import use as texture را انتخاب کنید. بعد تکسچر و صفحه با هم انتخاب کنید و سپس دکمه سمت راست بزنید و interface را بزنید. یا اینکه خطوط نقشه را در صفحه بکشید. بعد تکسچر را پاک کنید وقتی خط ها را روی صفحه کشیدید، سپس اکسپورت را از منوی فایل انتخاب کرده و آنجا export as today را بزنید. حالا می توان فایل را در CAD باز کنید.

قدم 3

نقشه و متریال آماده شده را به دستگاه CNC می دهیم. ابتدا با 8/1 اینچ برش را انجام داده و سپس به 4/1 اینچ تغییر داده وادامه می دهید.
عکس ها گویای کار با دستگاه و نحوه انجام کار هستند.

نقشه جهان روی پالت

دوسش دارم(3 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۲/۲۶
تعداد بازدید 0
QR code

به اشتراک گذاری آموزش



ارسال پیام