عکاسی صنعتی

آموزش ساخت گردنبند لوکس دانه سیاه

خلاصه ای درباره ی آموزش

شاید شما هم به ساخت زیورآلات علاقه مند باشید بنابر این آموزش ساخت گردنبند لوکس با دانه های سیاه رو از دست ندهید.

قدم اول

مواردی که لازم دارید به ترتیب: حلقه فلزی برش خورده، 18 در 9 میلی متر نگین مصنوعی قرمز رنگ. دانه های سیاه یا خاکستری رنگ تسبیح در حدود 3 میلی متر، سیم 0/3 میلی متری خاکستری روشن، 11/5 در 6 میلی متر گیره آهنی برای نگه داشتن گردنبند، انبردست سر باریک مخصوص ساخت جواهر، قیچی، سوزن، 0/3 میلی متر نخ نایلونی مخصوص دوخت و دوز

قدم دوم

ابتدا، مقدار مناسبی از نخ نایلونی را بریده و چهار مهره سیاه را وارد نخ کنید و سپس نخ را دوباره از داخل یکی از آنها عبور داده و بدوزید یا گره بزنید. دوم اینکه پس از مرحله اول، سه مهره دیگه نیز وارد نخ کنید و دوباره نخ رو عبور بدید. سوم اینکه همینطور سه مهره سه مهره ادامه دهید و نخ را بدوزید. طبق تصاویر

قدم سوم

مراحل قدم دوم را بارها تکرار کنید تا جایی که خودتان به نظرتان طول گردنبند کافیست. به کمک سوزن به راحتی نخ را از داخل مهره ها عبور دهید.

قدم چهارم

اول، بعد از اینکه به اندازه کافی گردنبند شما، طولش گسترش پیدا کرد، همان کار را ادامه دهید و روی قسمتی که ساختید، برگردید به سمت شروع کار همانطور که در عکس ها مشخص است. دوم، با توجه به تصویر دقت کنید که برای برگشت اول سه تا مهره اضافه می کنید، دوبار می دوزید و از آنجا به بعد دو مهره دو مهره وارد کنید و بدوزید.

قدم پنجم

پس از تمام شدن قسمت برگشت، 9 مهره سیاه اضافه کنید و به مهره چهارم در جهت عکس بدوزید. برای تزئین بیشتر کار.

قدم ششم

خب کار را ادامه بدهید تا انتها، با ترتیب قدم پنجم و در انتها نخ را گره زده و کار را تمام کنید.

قدم هفتم

حال شروع به دوخت قسمت نگهدارنده نگین می کنیم. اول: مقداری نخ خاکستری جدا کرده و 21 عدد مهره سیاه وارد نخ کنید و دوباره نخ را از مهره اول رد کنید. دوم: نخ را که عبور دادید دو عدد مهره دیگر نیز به نخ اضافه کنید. سوم: همینطور ادامه بدهید به این صورت که از طریق وارد کردن نخ به مهره بعدی، هر دو مهره ای که وارد می کنید را به هم بدوزید. چهارم: همینطور ادامه بدید تا دایره کامل شود. پنجم: حالا 5 تا 5 تا مهره وارد نخ کنید و به مهره بالایی بعدی بدوزید. ششم: این کار را ادامه دهید تا یک گل به دست آورید.

قدم هشتم

اول: 3 عدد مهره وارد سیم کنید و به سبک قبل به کناری بدوزید. دوم: همینطور ادامه دهید تا کامل شود. سوم: حالا نگین را وسط این گل قرار دهید. چهارم: حالا گیره فلزی را، همانکه حلقه بریده شده است را به گل اضافه کرده و به گردنبند آویزان کنید. پنجم: حالا گیره ای که گردنبند را دور گردن می بندیم را نیز به دو سر گردنبند اضافه کرده و قفل کنید.

قدم نهم

حالا خودتان ببینید. حتما از کاری که انجام دادید لذت می برید، همانطور که میبینید همه چیزهایی که استفاده کردید ارزان و راحت به دست می آید. از هنر و کار خود لذت ببرید.امیدوارم از آموزش ساخت گردنبند دانه سیاه استفاده کرده باشید.

آموزش ساخت گردنبند لوکس دانه سیاه

دوسش دارم(2)

ساختمش(0)

تاریخ انتشار۹۵/۰۳/۲۹
تعداد بازدید 0
توسط:مهدی افشار
وب سایت

www.mediateam.ir
تلگرام

https://telegram.me/achar24
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام


پیام ها
عالیههههه
ولی دقت زیادی لازمه
بازم از این کارا بزارید
ممنون
ساخته ها

قیمت (تومان): 0.000

تلگرام: https://telegram.me/achar24

وب سایت: www.mediateam.ir


اشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه - ساک دستی - ایران مال