کارت پستال کریسمس

خلاصه ای درباره ی آموزش

براتون آموزش ساخت کارت پستال با برش لیزری رو گذاشتم. شاید سخت به نظر برسه بخاطر برش لیزری. اما به نظرم برای کسی که علاقمند به ساخت و فروش کارت پستال هستن ایده خوبی باشه.

قدم اول

موارد مورد نیاز:
برش لیزری، کارت مقوایی از جنس کارت های پستال، چسب

قدم دوم

ابتدا باید پایه کارت را تهیه کنیم. در اینجا از دو کارت سفید و قرمز استفاده شده است. کارت سفید همانطور که در شکل مشخص است و فایل های داده شده، ابتدا در خطوط مشخص شده برش بزنید. به طوری که وقتی از وسط آن را به داخل تا می کنید بتوانید دو مکعب با اندازه های مشخص شده از دل آن در آورید بدون اینکه اتصال آن به کارت اصلی از بین برود. و اینکه زیر کارت سفید کارت قرمز رنگ را بچسبانید به طوری که ابعاد آن از کارت سفید بزرگتر باشد. ابعاد کارت به دلخواه است. در اینجا ابعاد کارت قرمز رنگ 21 در 28 سانتی متر است. برای چسباندن آن نیز پس از تا کردن کارت سفید رنگ و در آوردن مکعب های برش زده، پشت کارت سفید را چسب زده و کارت قرمز را بچسبانید.

قدم سوم

با کمک فایل های داده شده برای دانلود در Adobe Illustrator استیکر های لازم برای ساخت کارت را درآورده و برش لیزری دهید. سپس به کمک چسب طبق سلیقه خود جلوی مکعب های ایجاد شده در کارت سفید بچسبانید. بجازه دهید هر قطعه را که قرار می دهید خشک شود و سپس سایر قطعات را قرار دهید. از کارت پستال خود لذت ببرید مخصوصا از مراحل آماده سازی آن.

کارت پستال کریسمس

دوسش دارم(1 )

ساختمش(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۲/۳۰
تعداد بازدید 0
توسط:mina
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیاماشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه -