کارت پستال کریسمس

خلاصه ای درباره ی آموزش

براتون آموزش ساخت کارت پستال با برش لیزری رو گذاشتم. شاید سخت به نظر برسه بخاطر برش لیزری. اما به نظرم برای کسی که علاقمند به ساخت و فروش کارت پستال هستن ایده خوبی باشه.

قدم 1

موارد مورد نیاز:
برش لیزری، کارت مقوایی از جنس کارت های پستال، چسب

قدم 2

ابتدا باید پایه کارت را تهیه کنیم. در اینجا از دو کارت سفید و قرمز استفاده شده است. کارت سفید همانطور که در شکل مشخص است و فایل های داده شده، ابتدا در خطوط مشخص شده برش بزنید. به طوری که وقتی از وسط آن را به داخل تا می کنید بتوانید دو مکعب با اندازه های مشخص شده از دل آن در آورید بدون اینکه اتصال آن به کارت اصلی از بین برود. و اینکه زیر کارت سفید کارت قرمز رنگ را بچسبانید به طوری که ابعاد آن از کارت سفید بزرگتر باشد. ابعاد کارت به دلخواه است. در اینجا ابعاد کارت قرمز رنگ 21 در 28 سانتی متر است. برای چسباندن آن نیز پس از تا کردن کارت سفید رنگ و در آوردن مکعب های برش زده، پشت کارت سفید را چسب زده و کارت قرمز را بچسبانید.

قدم 3

با کمک فایل های داده شده برای دانلود در Adobe Illustrator استیکر های لازم برای ساخت کارت را درآورده و برش لیزری دهید. سپس به کمک چسب طبق سلیقه خود جلوی مکعب های ایجاد شده در کارت سفید بچسبانید. بجازه دهید هر قطعه را که قرار می دهید خشک شود و سپس سایر قطعات را قرار دهید. از کارت پستال خود لذت ببرید مخصوصا از مراحل آماده سازی آن.

کارت پستال کریسمس

دوسش دارم(1 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۲/۳۰
تعداد بازدید 0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام