درمان آلرژی فصلی

خلاصه ای درباره ی آموزش

فصل بهار آفتابی و قشنگ است. هر روزش به ما انرژی میدهد. اما برای کسانی که آلرژیک هستند این زیبایی وجود ندارد. چرا که تمام روزهای بهار مشغول خارش بینی، فین فین کردن دماغشان و یا اشک ریختن به خاطر آلرژی هستند. سیستم ایمنی بدن این افراد نیاز به موادی دارد که بتواند در این فصل نیز لذت ببرند. خوب نگران نباشید. با برای شما آموزشی داریم که حسابی می تواند حالتان را عوض کند و درست کردنش هم بسیار راحت است. این آموز از وبسایت دکتر Taz Bhatia ترجمه شده است. 

قدم 1

برای درمان آلرژی فصلی خود لازم است این مواد را تهیه کنید.
- پرتقال
- عسل
- زنجبیل
- آبلیمو

این نوشیدنی را میتوانید به صورت گرم یا سرد بنوشید. دوز بالای ویتامین سی موجود در این نوشیدنی شبیه به آنتی هیستامین عمل میکند. زنجبیل ضدالتهاب است و عطر و طعم خوبی هم دارد و میتواند پاسخ التهابی بدن در بهار را کنترل کند. عسل نیز حاوی ماده ای به نام پروپولیس است که عملکرد سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند. خوب فکر کنم به اندازه کافی این نوشیدنی به داد شما خواهد رسید!

قدم 2

با آبمیوه گیری، آب پرتفال را بگیرید. اندازه آن بستگی به سخاوت شما دارد! سعی کنید یک ماگ بزرگ از این نوشیدنی برای خود درست کنید.

قدم 3

عسل را با کمی آب گرم مخلوط کنید و به نوشیدنی اضافه کنید. پودر زنجبیل را هم بریزید و خوب هم بزنید تا عسل با آب پرتقال مخلوط شود.

قدم 4

حالا نصف لیوان آبلیمو به نوشیدنی درمانی تان اضافه کنید.

این نوشیدنی را صبح ها میل کنید تا در طی روز بتوانید به سیستم ایمنی خود برای مقابله با آلرژی کمک کنید.
به امید اینکه بهار خوبی داشته باشید.

درمان آلرژی فصلی

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۸/۱۲/۲۶
تعداد بازدید 0
آدرس:  0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام