آموزش کیف چرمی برای مداد (نمونه دوم)

خلاصه ای درباره ی آموزش

در آموزش قبل، نحوه ساخت کیف چرمی برای مداد یا مداد رنگی را برای شما قرار دادم. در این آموزش نیز نحوه دوخت یک کیف چرمی دیگر که به نمونه اول شباهت دارد را برای شما گذاشته ام که کمی متفاوت است. تمام چرم است. چرم بیشتری به کار رفته و دوخت هم می خواهد. اگر علاقه دارید به کار چرم این را به شما توصیه می کنم. یا اگر خود هنرمند یا نقاش هستید می توانید با ذوق خود انجام دهید. خوبی این کیف این است که به راحتی قابل حمل است. این کیف کمی گرانتر می شود اما شک نکنید از نمونه های بیرون خیلی ارزان تر است.

قدم 1

وسایل مورد نیاز: چرم، قیچی یا کاتر، سوزن و نخ

قدم 2

طبق تصویری که از کیف چرمی می بینید، در اندازه های مورد نیاز خود، چرم را برش دهید. می بینید که باید یک مستطیل ببرید. اندازه هایی که در اینجا استفاده شده است 44 در 22 سانیمتر است. همچنین قطعاتی برای قسمت پایینی کیف و قسمتی که مدادها را نگه می دارد باید برش دهید.

قدم 3

باید قسمت چرم باریکی که برای مداد ها در نظر گرفته شده است را علامت گذاری کنید، طبق علامت گذاری ها بدوزید. برای هر مداد مقدار معینی چرم نگه داشته و دو طرف آن را بدوزید. همانطور که می بینید یک بند چرمی هم برای بستن کیف چرمی مدادهایتان نیاز دارید که باید در دو لبه کیف آن ها را بدوزید. دقت کنید که بند را چطوری باید بدوزید. داخل چرم یا خارج. یکی را داخل بدوزید و دیگری را خارج. این دست شماست که چطور انتخابی داشته باشید.

آموزش کیف چرمی برای مداد (نمونه دوم)

دوسش دارم(1 )

ساختمش(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۲۵
تعداد بازدید 0
توسط:minoo
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیاماشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه -