آموزش کیف چرمی برای مداد (نمونه دوم)

خلاصه ای درباره ی آموزش

در آموزش قبل، نحوه ساخت کیف چرمی برای مداد یا مداد رنگی را برای شما قرار دادم. در این آموزش نیز نحوه دوخت یک کیف چرمی دیگر که به نمونه اول شباهت دارد را برای شما گذاشته ام که کمی متفاوت است. تمام چرم است. چرم بیشتری به کار رفته و دوخت هم می خواهد. اگر علاقه دارید به کار چرم این را به شما توصیه می کنم. یا اگر خود هنرمند یا نقاش هستید می توانید با ذوق خود انجام دهید. خوبی این کیف این است که به راحتی قابل حمل است. این کیف کمی گرانتر می شود اما شک نکنید از نمونه های بیرون خیلی ارزان تر است.

قدم 1

وسایل مورد نیاز: چرم، قیچی یا کاتر، سوزن و نخ

قدم 2

طبق تصویری که از کیف چرمی می بینید، در اندازه های مورد نیاز خود، چرم را برش دهید. می بینید که باید یک مستطیل ببرید. اندازه هایی که در اینجا استفاده شده است 44 در 22 سانیمتر است. همچنین قطعاتی برای قسمت پایینی کیف و قسمتی که مدادها را نگه می دارد باید برش دهید.

قدم 3

باید قسمت چرم باریکی که برای مداد ها در نظر گرفته شده است را علامت گذاری کنید، طبق علامت گذاری ها بدوزید. برای هر مداد مقدار معینی چرم نگه داشته و دو طرف آن را بدوزید. همانطور که می بینید یک بند چرمی هم برای بستن کیف چرمی مدادهایتان نیاز دارید که باید در دو لبه کیف آن ها را بدوزید. دقت کنید که بند را چطوری باید بدوزید. داخل چرم یا خارج. یکی را داخل بدوزید و دیگری را خارج. این دست شماست که چطور انتخابی داشته باشید.

آموزش کیف چرمی برای مداد (نمونه دوم)

دوسش دارم(1 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۲۵
تعداد بازدید 0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام