آموزش کاشت گیاه در لامپ

خلاصه ای درباره ی آموزش

این یک کار راحت و جالب است که هر کسی می تواند انجام دهد. لامپ چون هیچ حفره ای انتهای آن نیست، رطوبت را بیشتر نگه می دارد و برای گیاهانی که می خواهند تازه ریشه کنند مناسب است و پس از ریشه کردن باید در گلدان قرار گیرند. این رطوبت باعث می شود گیاه زودتر رشد کند زیرا غیر از رطوبت، از طرفی به دلیل شیشه ای بودن حباب لامپ نور بیشتری به گیاه می رسد. تنها سر حباب سوراخ است که برای قرار دادن خاک و گیاه استفاده می شود و گیاه رشد یافته می تواند از آن خارج شود. این آموزش ساده است و درعین حال کار زیباییست و با ساخت مجموعه ای از آنها می توانید خانه خود را با آنها تزئین کنید.

قدم اول

طبق آنچه که در تصاویر می بینید ابتدا به کمک یک سیم چین یا چاقو سر لامپ را باز کرده و محتوبات را خارج کنید. فقط مراقب باشید که دست خود را نبرید و یا لامپ را نشکنید زیرا بسیار ظریف و شکننده است.

قدم دوم

ابتدا خاک را داخل لامپ بریزید و با انگشتانتان آن را پخش کنید. سپس به کمک یک نی خاک را آبیاری کنید تا کاملا مرطوب شود. سپس دانه یا گیاه خود را درون خاک بگذارید.

قدم سوم

حال تنها باید زمان بگذرد تا گیاه شما رشد کند. ریشه دهد یا جوانه بزند. کافیست در یک مکان با نور خوب قرار دهید و حواستان به رطوبت خاک نیز باشد.

آموزش کاشت گیاه در لامپ

دوسش دارم(1 )

ساختمش(0 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۱۱
تعداد بازدید 0
توسط:حسام
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیاماشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه -