آموزش ساخت استیکر در تلگرام

خلاصه ای درباره ی آموزش

استیکرها تصاویر مفهومی و صورتک هایی هستند که افراد در پیام های مجازی برای بیان بهتر احساسات خود از آنها استفاده می کند.
استیکرها انواع مختلفی دارند که افراد بر اساس سلیقه خود از آنها استفاده می کنند.
در اینجا می خواهیم به آموزش ساخت استیکر تلگرام بپردازیم.

قدم 1

همانگونه که گفتیم استیکر ها نوعی از تصاویر هستند پس در ابتدا باید تصاویر مورد نظرتان را پیدا کنید، که میتوانید این کار را از طریق گوگل انجام دهیدو تصاویر دلخواه تان را پیدا کنید.
در این آموزش نیازی به آشنایی و استفاده از نرم افزار فتوشاپ نمی باشد چون شما میتوانید این کار را به راحتی از طریق نرم افزار phoxo انجام دهید، شما می توانید این نرم افزار را به صورت رایگان دانلود و نصب کنید.
بعد از نصب نرم افزار آن را اجرا کنید ،منوی file بالای صفحه رو باز کرده گزینه open را انتخاب کنید، در کادر باز شده تصویر مورد نظرتان را انتخاب کرده و گزینه open را بزنید.
در سمت چپ نرم افزار فهرست ابزارها قرار دارند از فهرست، ابزار magic wand را انتخاب کنید روی تصویر بیایید و روی پس زمینه کلیک کنید قسمت پس زمینه انتخاب می شود.
از فهرست ابزار پاک کن را انتخاب کرده و در قسمت پس زمینه ماوس را در جهت های مختلف جابه جا کنید تا پس زمینه حذف شده و فقط شکل مورد نظر باقی بماند.

قدم 2

بعد از پاک شدن پس زمینه از منوی select گزینه none را انتخاب کنید تا تصویر از حالت انتخاب خارج شود.
در بالای صفحه منوی image را باز کرده و گزینه size را انتخاب کنید و در جدول باز شده مقدار high را به 512 تغییر دهید و دکمه ok را بزنید .
از منوی فایل گزینه save as را انتخاب کرده و تصویر را ذخیره کنید، در کادر باز شده قسمت save as type را به png تغییر دهید.

قدم 3

حال می خواهیم استیکرهایی که ساختیم را در تلگرام قرار دهیم برای این کار باید اپلیکیشن تلگرام را روی رایانه خود نصب کنید.
در بالای تلگرام در قسمت search عبارت stickers را تایپ کنید تا لینک ربات استیکرساز را برای شما پیدا کند، روی ربات استیکر ساز کلیک کرده وارد محیط آن شوید در قسمت پایین start را بزنید ربات آماده به کار می شود.
در کادر توضیحاتی که ربات ارسال می کند گزینه new pack را انتخاب کنید، برای بسته استیکر خود یک نام را تایپ کرده ارسال کنید.
در این مرحله شکلکی را از بین شکلک های موجود در تلگرام را انتخاب کنید و استیکر مرتبط با آن را که ساختید با ماوس روی تلگرام کشیده و در قسمت drop image here رها کنید، صبر کنید تصویر بارگذاری شود، به ترتیب تصاویر بعدی را ارسال کنید.

قدم 4

بعد از تمام شدن روی publish کلیک کنید، حال برای استیکر خودتان یک لینک مشخص کنید، نامی را ارسال کنید تا ربات لینک شما را ارسال کند.
روی لینک کلیک کنید و گزینه add sticker را بزنید تا استیکر به گروه استیکر های شما اضافه شود.
اگر می خواهید لینک خود را به اشتراک بگذارید روی لینک استیکر کلیک کرده گزینه copy link را انتخاب کنید و هر کجایی که می خواهید paste کنید.
امیدوارم از آموزش ساخت استیکر در تلگرام استفاده کنید .
این یکی از ساده ترین راههای ساخت استیکر تلگرام است. برای مشاغل مختلف نیز سفارش برای استیکرهای حرفه ای و مفهومی پذیرفته می شود.
آدرس اینستاگرام :v_zafarkish

آموزش ساخت استیکر در تلگرام

دوسش دارم(2 )

تاریخ انتشار۹۵/۰۵/۱۹
تعداد بازدید 0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام