عکاسی صنعتی

طرز تهیه تارت توت فرنگی کرمی

خلاصه ای درباره ی آموزش

قطعا تارت توت فرنگی یکی از محبوب ترین خوراکی های زمان ماست. اگر دستور پخت تارت توت فرنگی را بلد باشید همیشه برگ برنده ای را در اختیار دارید که در میهمانی ها رو خواهید کرد.

قدم اول

مواد مورد نیاز برای تهیه تارت توت فرنگی: 2 فنجان آرد، دو سوم فنجان شکر و تخم مرغ هم زده شده(پودر شکر خالی هم مناسبه)، یک دوم قاشق چایخوری نمک، 1 فنجان کره بدون نمک.طرز تهیه : به آرد، شکر و نمک را اضافه کنید و با همزن با دور یکسان مخلوط کنید. سپس کره را اضافه کنید و هم بزنید تا وقتی کاملا مخلوط شده و یک دست شود.

قدم دوم

خمیر را در یک فویل قرار داده و به مدت 2 ساعت در یخچال بگذارید. پس از سرد شدن، خمیر را به اندازه کافی از هم باز کنید، برای پوشش روی تارت. خمیرهای اضافی را جدا کنید، خمیر ته تارت را با چنگال سوراخ کرده و به مدت 30 دقیقه داخل فریزر بگذارید. بعد از 30 دقیقه پوسته تارت را به مدت 20 تا 25 دقیقه در دمای 200 درجه سانتی گراد بپزید تا به رنگ طلایی یا قهوه ای روشن در بیاد.

قدم سوم

برای درست کردن خامه: 4 زرده تخم مرغ بزرگ، یک سوم فنجان شکر، 1 قاشق چایخوری آرد ذرت، 2 قاشق چایخوری آرد، یک و نیم فنجان شیر، 2 قاشق چایخوری وانیل.زرده های تخم مرغ و شکر را با هم مخلوط کنید و خوب هم بزنید. آرد و آرد ذرت را الک کرده و به خوبی با هم مخلوط کنید تا کاملا یکدست شوند.

قدم چهارم

شیر و وانیل را در ظرفی بجوشانید. با اضافه کردن آرام شیر داغ به تخم مرغ و شکر و هم زدن آنها دوباره درون ظرف ریخته و به دمای نزدیک جوش برسانید. وقتی به نقطه جوش رسید، بگذارید کمی ادامه پیدا کند تا خامه کمی سفت تر شود. سپس آن را درون ظرف ریخته، روی آن را بپوشانید و اجازه دهید سرد شود.حالا یک و نیم خامه غلیظ را به یک قاشق چایخوری وانیل و یک قاشق چایخوری شکر را با هم مخلوط کنید و در نهایت با خامه ای که از قبل آماده کردید مخلوط کنید.

قدم پنجم

خب حالا مقداری شکلات شیری ذوب کرده و روی خمیر پایه تارت بریزید. بگذارید سرد شود، سپس توت فرنگی ها را روی تارت پخش کنید و در نهایت تارت را با خامه آماده شده پر کنید و در انتها روی آن را باز توت فرنگی بگذارید.

قدم ششم

حالا تارت توت فرنگی شما آماده است از خوردن آن لذت ببرید.

طرز تهیه تارت توت فرنگی کرمی

دوسش دارم(0)

ساختمش(0)

تاریخ انتشار۹۵/۰۳/۳۰
تعداد بازدید 0
توسط:مهدی افشار
وب سایت

www.mediateam.ir
تلگرام

https://telegram.me/achar24
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام


ساخته ها

قیمت (تومان): 0.000

تلگرام: https://telegram.me/achar24

وب سایت: www.mediateam.ir


اشتراک در دسته های مورد علاقه

صفحات مفید

آچار 24

بیاییم دانسته هایمان را به اشتراک بگذاریم.
آچار 24 مکانی برای یاد دادن و یاد گرفتن است. شما می توانید آثاری که خلق می کنید را برای فروش بگذارید.
آچار 24 آموزش ساخت وسایل مختلف و نمایشگاه خلاقیت و نوآوری شما.
021-22747204
achar24.ir{@}gmail.com

شبکه های اجتماعی

©

قدرت گرفته از Open Classifieds / طراحی و بهینه سازی مدیاتیم جراحی شانه - ساک دستی - ایران مال