رفع بوی عرق

خلاصه ای درباره ی آموزش

رفع بوی عرق به صورت طبیعی و با استفاده از ابزارهای در دسترس یکی از سوال هایی بود که من بسیار سرچ کرده ام و روش های مختلفی از مقاله های مختلف امتحان کردم تا به بهترین شان رسیدم. بوی عرق دلایل متخلفی می تواند داشته باشد، اما با استفاده از مواد بدون ضرر می توان رفع اش کرد. در این جا برایتان بهترین روش ها را خواهم گفت. امیدوارم تابستان راحت و خوشبویی داشته باشید. 

قدم 1

آب لیمو

لیمو با خاطر حالت اسیدی بودنش، باعث کاهش ph بدن می شود و زنده ماندن باکتریها را سخت میکند. کافی است یک لیمو بردارید و نصف کنید و مستقیم روی زیربغلتان بمالید. سپس اجازه دهید، آبلیمو روی بدنتان خشک شود و بعد با آب ولرم آنجا را بشویید. اگر پوستتان حساس است می توانید آبلیمو را با آب رقیق کنید و سپس روی زیربغل و کشاله رانتان بمالید. هر چند وقت یک بار این کار را تکرار کنید تا بدنتان به توازن خود برسد.

قدم 2

اسپری خوشبوکننده گلاب و سرکه سیب

گلاب یک محلول عالی برای بدن است! از آن میتوانید بر روی صورت خود استفاده کنید و یا روی زیر بغل خود اسپری کنید. پیشنهاد من این است که گلاب را به همراه سرکه در یک بطری بریزید و روزانه بر روی مناطق مستعد عرق اسپری کنید. مقدار گلاب را بیشتر از سرکه در نظر بگیرید تا بوی خوب گلاب بر جای بماند و بوی سرکه اذیتتان نکند. گلاب منافذ موجود روی پوست را کاهش میدهد و در نتیجه میزان عرق کاهش پیدا میکند. همچنین بوی خوبی میگیرید. این اسپری برای رفع بوی عرق بسیار تاثیرگذار است.

قدم 3

اسپری الکل

الکل یک ماده ضدباکتری است و یک روش راحت برای رفع بوی عرق! ما با هر ماده ای که بتواند باکتری ها را از بین ببرد میتوانیم به جنگ بوی عرق برویم! کافی است با یک پد مقداری الکل را به زیربغل خود بزنید. با این کار باکتریها توانایی رشد خودشان را از دست میدهند و در نتیجه بوی بد بدن کاهش پیدا میکند.

رفع بوی عرق

دوسش دارم(0 )

تاریخ انتشار۹۹/۰۱/۰۷
تعداد بازدید 0
آدرس:  0
QR code

به اشتراک گذاری آموزشارسال پیام